DZIEŃ BEZ PRZEMOCY

" Dbamy o nasze bezpieczeństwo fizyczne i cyfrowe" - takie hasło przyświecało nam podczas tegorocznego Szkolnego Dnia bez Przemocy, który odbył się 7 czerwca. Prowadzące - Jolanta Fus i Renata Fergisz - w formie pogadanek i filmów edukacyjnych przybliżyły  uczniom zasady bezpiecznego zachowywania się w szkole i w internecie oraz  sposoby zachowania w sytuacjach kryzysowych. Informacje te zostały uzupełnione przez p.  aspiranta sztab. Krzysztofa Nicponia, dzielnicowego Brzózy Stadnickiej, w ramach akcji "Bezpieczne Wakacje 2019". Dzieci otrzymały także od p. policjanta broszury nt. bezpiecznego korzystania z różnorodnego rodzaju kąpielisk.

Spotkanie zakończyła ankieta dotycząca poczucia bezpieczeństwa uczniów w szkole.