👮‍♂️🚔🚓 Policjant to piękny, chociaż trudny zawód, każdy to wie. 21 X, po raz pierwszy dla niektórych po czasach pandemicznej izolacji, mieliśmy okazję spotkać i poznać policjantów z bliska.
Odwiedzili bowiem naszą szkołę dwaj Panowie Policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Łańcucie i pięknie opisali młodszym dzieciom, jak bezpiecznie żyć, chodzić do szkoły, zaś starszym uświadomili, m.in. ile niebezpieczeństw czyha na człowieka w internecie i jak wysokie są koszty uchylania się od obowiązku szkolnego,czyli nie uczęszczanie do szkoły...Innych tematów także się Panowie Policjanci nie bali, np. czy stresują się akcjami policyjnymi, jak sobie radzą z prawdziwymi z bandytami w praktyce.... I jak to jest z tymi kajdankami?Używane są często, czy nie? Wizyta w aucie policyjnym wydała się nie unikniona, bardzo to było ekscytujące!
Powiatowa Komenda Policji- dziękujemy!