💥 "Zaelektryzowani” z wizytą w naszej szkole - zajęcia edukacyjne "Poczuj chemię do fizyki".
W piątek, 23. 09,  do naszej szkoły przyjechał przedstawiciel grupy „Zaelektryzowani” z Lublina. Celem pokazu było przybliżenie tajników fizyki i chemii w bardzo prosty i atrakcyjny sposób, zrozumiały dla tych najmłodszych i najstarszych uczniów szkoły.
Podczas tej niecodziennej lekcji nasz gość zaprezentował widowiskowe eksperymenty i doświadczenia związane z naukami przyrodniczymi. Różne rekwizyty i substancje sprawiły, że mogliśmy się poczuć jak w prawdziwym laboratorium.
Eksperymenty przysporzyły uczniom wiele śmiechu, zwłaszcza ten w którym sprawdzane były właściwości helu przy użyciu balonika. Dużą atrakcją dla naszych uczniów była możliwość aktywnego uczestnictwa w pokazie i doświadczenia na własnej skórze zjawisk przyrody. Pan prowadzący przekazał nam trudną wiedzę z fizyki i chemii z elementami humoru oraz zadbał o to, aby nikt na widowni się nie nudził. Było wybuchowo 💥 
 
 
 
 

Dziennik elektroniczny

KONTAKT

KONTAKT:

Brzóza Stadnicka 425

37-110 Żołynia

tel./fax: (17) 224-80-23

e-mail szkoły: 

spbrzozastadnicka@wp.pl