W tym roku szkolny, wzorem ubiegłego, nasza Szkołą przystąpiła do programu przeznaczonego do nauki słówek z języka angielskiego o nazwie  InstaLing.

Obecna, XVI Edycja Programu InstaLing dla Szkół odbyła się pod patronatem MEN!

Jak InstaLing pomoże Twojemu dziecku w nauce?

Wszyscy wiedzą, że najlepsze rezultaty daje systematyczna praca. Nawet kilka minut na naukę przyniesie efekty, jeśli tylko będzie to codzienne kilka minut (od poniedziałku do piątku). Tylko jak przypilnować dziecko, które tak łatwo „zapomina” o wszystkim, co związane ze szkołą? Przez kilka dni może i można je upilnować, ale na dłuższą metę kto dałby radę?

Program przeznaczony dla uczniów klas V-VIII.

Dziecko rozpoczyna pracę z niewielkim zestawem nowych słówek do nauki. Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym dziecko dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Dodatkowo można posłuchać wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora. Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut, dzięki czemu unika się monotonii i znużenia dziecka.

Istnieje możliwość podglądu raportów o systematyczności pracy i postępach dziecka. Dzięki temu Rodzic nie tylko może mieć wgląd w efekty nauki, lecz również aktywnie włączy się w motywowanie dziecka do systematycznej pracy.

Co daje InstaLing rodzicowi?

Efektywna nauka

Najlepsze rezultaty daje systematyczna praca. Nawet kilka minut na naukę przyniesie efekty, jeśli tylko będzie to codzienne kilka minut -  ćwiczymy od poniedziałku do piątku.

Atrakcyjna forma

Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym dziecko wpisuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie, słyszy także poprawną wymowę słówka.

Inteligentne narzędzie

Program zbiera informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności indywidualnie do dziecka.

Monitorowanie postępów

InstaLing daje możliwość wglądu w raporty o systematyczności pracy i postępach dziecka. Będziesz mógł obserwować efekty nauki, i aktywnie włączysz się w motywowanie dziecka do systematycznej pracy.

Link do strony: https://instaling.pl/