Drodzy Rodzice, w Naszej Szkole sprawnie funkcjonuje dziennik elektroniczny Vulcan. Po doświadczeniach nauczania zdalnego w zeszłym roku szkolnym chcemy położyć jeszcze większy nacisk na komunikację z Państwem za pośrednictwem tegoż dziennika. Wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele mają do niego dostęp. Prosimy wszystkich opiekunów aby sprawdzali wiadomości w Dzienniku Vulcan każdego dnia. Pomocne może być też zainstalowanie na smartphony aplikacji Vulcan. Pomoże nam to sprawniej się komunikować. Wszystkie najważniejsze informacje docierają zapewne do Państwa w zakładce "Wiadomości". Sytuacja pandemiczna jest na tyle zmienna, że teraz tylko poprzez wspólne działanie możemy osiągać szczyty. Zadbajmy wspólnie o dobro Państwa pociech.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzózie Stadnickiej - Agnieszka Babiarz