Ze względu na poważną sytuację Covid-19 w naszej Szkole na podstawie pozytywnej opinii Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Łańcucie PSN.441.4.16.2.2020 oraz organu prowadzącego Gminy Żołynia zawiesza się od 9 listopada 2020 do 13 listopada 2020 zajęcia w oddziałach przedszkolnych przechodząc w tryb nauczania zdalnego. Więcej szczegółów u opiekunów oddziałów przedszkolnych. Informuje się również, iż od 9 listopada klasy I-III również przechodzą w tryb nauczania zdalnego. Rozkład zajęć dla uczniów klas I-III zostanie udostępniony na stronie internetowej i FB Szkoły, więcej szczegółów u wychowawców klas. Bardzo proszę by przeglądać wiadomości i zadania domowe w dzienniku elektronicznym Vulcan na bieżąco. Dyrektor Szkoły Agnieszka Babiarz .