WYNIKI GMINNEGO KONKURSU

Drodzy uczestnicy naszego konkursu wokalnego Mamy kolejne wyniki!!! Szczegóły na plakacie pod postem:)
Gratulujemy zwycięzcom serdecznie! Widzicie - warto było czekać na ogłoszenie wyników tyle czasu, bo nagrodą jest występ na żywo z naszym Szanownym JURY - Zespołem SzuGirls:) Dziękujemy Zespołowi za pracę w naszym JURY i wspaniałą nagrodę jaka zrealizuje się w czasie koncertu Charytatywnego dla Izabelki Baran w Białobrzegach 27 września 2020 r.

Przypominamy, że do rozdania zostały jeszcze nagrody Dyrektora - także jeszcze nie wszystko stracone:) wyniki pojawią się w najbliższych dniach.

Pozdrawiamy serdecznie Szymona Wróbla, który otrzymał Nagrodę Publiczności - wygrywając zdecydowaną liczbą głosów na FB naszej Szkoły.

Cieszymy się, że rosną nam młodzi artyści - Gratulujemy serdecznie talentów.