Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej

im. ks. Jana Twardowskiego w Brzózie Stadnickiej

ogłasza Gminny Konkurs Piosenki

„#ZostańWDomu na Dzień Mamy”

Celem konkursu jest prezentacja i promocja twórczości artystycznej dzieci i młodzieży.

Konkurs skierowany jest wszystkich uczniów placówek oświatowych Gminy Żołynia od 3 do 18 lat. Uczestnicy będą oceniani w czterech kategoriach: dzieci w wieku przedszkolnym (od 3 do 6 lat), dzieci z klas 0-III oraz dzieci z klas IV-VI i od VII kl. wzwyż.

Zgłoszenie do konkursu następuje w momencie wysłania filmu w wiadomości prywatnej na adres e – mail szkoły tj. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z tytułem konkursu w nazwie.

Należy podać również imię i nazwisko dziecka, wiek oraz klasę.

Pierwszy etap konkursu trwać będzie od dziś do 12 maja. Polega on na wysłaniu przygotowanego filmu, na którym dziecko prezentuje jeden utwór o tematyce związanej z Dniem Mamy. Dozwolone jest wykonanie z osobą akompaniującą, podkładem muzycznym lub bez akompaniamentu. Czas wykonania nie może przekraczać trzech minut. Po nadesłaniu zgłoszeń komisja dokona wyboru najciekawszych wykonań w każdej kategorii, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu.

Kolejna runda polegać będzie na opublikowaniu zaakceptowanych filmów na stronie Facebook Szkoły Podstawowej w Brzózie Stadnickiej. Użytkownicy serwisu za pośrednictwem przycisku „Lubię to” będą mogli oddawać głosy na poszczególnych wykonawców. W ten sposób wyłonieni zostaną zwycięzcy każdej z kategorii i przyznane zostaną nagrody publiczności.  Drugi etap będzie trwać od 13 do 24 maja do godziny 14.00.

Na uczestników czekają nagrody, które zostaną wręczone po ustaniu zagrożenia epidemiologicznego.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 26 maja 2020 roku na stronie internetowej szkoły              i portalu Facebook.

Zachęcamy udziału J p. Edyta Iwańczyk Slovinská i p.Katarzyna Głąb