SZANOWNI PAŃSTWO!

Zamknięcie placówek oświatowych jak i Szkoły Podstawowej w Brzózie Stadnickiej jest działaniem profilaktycznym, aby dzieci nie kontaktowały się ze sobą i nie wychodziły z domu. W całym kraju obserwujemy niepokojące zjawisko spotkań rodziców i dzieci na podwórkach szkolnych, placach zabaw, w sklepach czy galeriach handlowych.

Apeluję do Państwa, Drodzy Rodzice o rozsądek i odizolowanie dzieci od rówieśników!  Przypominam, Państwu że dzieci najszybciej przenoszą wirusy i bakterie, dlatego też została podjęta decyzja o zamknięciu Naszej placówki.

Ufam, że Państwo podejdziecie do sprawy poważnie, aby uniknąć błędów, jakie zostały popełnione m.in. przez mieszkańców Włoch, gdzie doszło do bardzo szybkiego rozprzestrzenienia się wirusa.

Jednocześnie prosimy o regularne, codzienne sprawdzanie informacji w dzienniku elektronicznym i stronie internetowej szkoły.

To od naszego postępowania zależy zdrowie, a nawet życie naszych najbliższych!!!

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Agnieszka Babiarz