Wizyta w schronisku dla zwierząt

"Kundelek"

Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski  aktywnie włączają się w różnorodne akcje na rzecz zwierząt. W październiku  SU zorganizował zbiórkę karmy oraz akcesoriów dla zwierząt, natomiast SKW - Dzień Muffinka,  a pieniądze ze sprzedaży słodkości przeznaczył na transport do schroniska. 13 listopada grupa 17 wolontariuszy odwiedziła czworonożnych szczekających i miauczących przyjaciół przebywających w schronisku "Kundelek" w Rzeszowie. Uczniowie przekazali zebrane dary (a było ich naprawdę dużo!)zwiedzili całe schronisko, poznali wiele smutnych historii zwierzęcych i z pewnością nauczyli się sporo empatii i wrażliwości. Dziękujemy wszystkim za udział w akcji i pamiętajmy, że zwierzęta odczuwają tak samo jak MY!