INFORMACJA DLA RODZICÓW

Zgodnie z informacją przekazaną Państwu na spotkaniach z rodzicami informujemy, że z dniem 1 października  2019 uruchomiliśmy w szkole platformę e – dziennika. Aby mogli Państwo uzyskać dostęp do platformy, należy obowiązkowo podać wychowawcy aktualny
e-mail rodzica. Następnie musicie Państwo samodzielnie dokonać aktywacji konta przez wejście na stronę:

• W roku szkolnym 2019/20 podstawowym dziennikiem obowiązującym w szkole jest nadal dziennik papierowy.
• Nauczyciele i wychowawcy podczas tego roku szkolnego będą doskonalić swoje umiejętności
z e-dziennikiem. Prosimy o wyrozumiałość dla ewentualnych braków lub pomyłek.
• Informujemy, że e-dziennik nie zastępuje obowiązku bezpośredniego kontaktu rodzica ze szkołą.

Oficjalnym (urzędowym) dokumentem przebiegu procesu nauczania jest prowadzony równolegle tradycyjny (papierowy) dziennik i to on jest podstawą do śródrocznej i końcoworocznej klasyfikacji uczniów.